САЙЕНС, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Грецька, 44
Керівник
Серебрін Віктор Леонович
Бухгалтер
Ошаровская Елена Владимировна
Код ЄДРПОУ13905234
Дата реєстрації21.03.1996
Дата оновлення04.08.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САЙЕНС, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САЙЕНС, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13905234.

Керівником підприємства «САЙЕНС, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Серебрін Віктор Леонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САЙЕНС, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Одеса, вул. Грецька, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САЙЕНС, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах