КАРОЛІНА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
67844, Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Кароліно-Бугаз, вул. Леніна, 1
Телефони
Керівник
Гордієнко Віктор Іванович
Кількість співробітників26 чел.
Код ЄДРПОУ13907670
Дата реєстрації20.02.1992
Дата оновлення29.08.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРОЛІНА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРОЛІНА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13907670.

Керівником підприємства «КАРОЛІНА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Гордієнко Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРОЛІНА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Кароліно-Бугаз, вул. Леніна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРОЛІНА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах