АГРОФІРМА КОЛОС, ПП

Контакти

Юридична адреса
67811, Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Йосипівка, вул. Жукова, 10
Телефони
Керівник
Фіцер Владислав Володимирович
Код ЄДРПОУ13909918
Дата реєстрації20.12.1993
Дата оновлення20.12.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРОФІРМА КОЛОС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОФІРМА КОЛОС, ПП» присвоєно код 13909918.

Керівником підприємства «АГРОФІРМА КОЛОС, ПП» є Фіцер Владислав Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОФІРМА КОЛОС, ПП» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Йосипівка, вул. Жукова, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОФІРМА КОЛОС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах