ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ОЛВІКС”(У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)

Контакти

Юридична адреса
65029, м. Одеса, вул. Новосельського, 41
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ярова Людмила Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13913788
Дата реєстрації15.04.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ОЛВІКС”(У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ОЛВІКС”(У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» присвоєно код 13913788.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ОЛВІКС”(У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» є Ярова Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ОЛВІКС”(У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» — м. Одеса, вул. Новосельського, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ОЛВІКС”(У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)»
Поділіться інформацією в соцмережах