ОДЕСА, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65058, м. Одеса, просп. Шевченка, 8а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Іваненко Володимир Андрійович
Бухгалтер
Пархоменко Ірина Анатоліївна
Кількість співробітників15 чел.
Код ЄДРПОУ13914954
Дата реєстрації21.01.1998
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСА, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСА, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» присвоєно код 13914954.

Керівником підприємства «ОДЕСА, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» є Іваненко Володимир Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСА, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» — м. Одеса, просп. Шевченка, 8а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСА, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах