СПІЛКА РИБАЛОК - ЛЮБИТЕЛІВ " СИЧАВКА "

Контакти

Юридична адреса
67555, Одеська обл., Комінтернівський р-н., сільрада Сичавська, 53 КМ АВТОДОРОГИ ОДЕСА - МЕЛІТОПОЛЬ - НОВОАЗОВСЬК, 17
Керівник
Гусін Олександр Павлович
Код ЄДРПОУ13916025
Дата реєстрації24.12.1997
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА РИБАЛОК - ЛЮБИТЕЛІВ ” СИЧАВКА ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА РИБАЛОК - ЛЮБИТЕЛІВ " СИЧАВКА "» присвоєно код 13916025.

Керівником підприємства «СПІЛКА РИБАЛОК - ЛЮБИТЕЛІВ " СИЧАВКА "» є Гусін Олександр Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА РИБАЛОК - ЛЮБИТЕЛІВ " СИЧАВКА "» — Одеська обл., Комінтернівський р-н., сільрада Сичавська, 53 КМ АВТОДОРОГИ ОДЕСА - МЕЛІТОПОЛЬ - НОВОАЗОВСЬК, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА РИБАЛОК - ЛЮБИТЕЛІВ ” СИЧАВКА ”»
Поділіться інформацією в соцмережах