КУМАЧЕВІ ВІТРИЛА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Катерининська, 14, прим. 101
Керівник
Мозговенко Владислав Валерійович
Бухгалтер
Болдакова Галина Олександрівна
Код ЄДРПОУ13919532
Дата реєстрації16.09.2013
Дата оновлення19.12.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КУМАЧЕВІ ВІТРИЛА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУМАЧЕВІ ВІТРИЛА, ТОВ» присвоєно код 13919532.

Керівником підприємства «КУМАЧЕВІ ВІТРИЛА, ТОВ» є Мозговенко Владислав Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУМАЧЕВІ ВІТРИЛА, ТОВ» — м. Одеса, вул. Катерининська, 14, прим. 101.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУМАЧЕВІ ВІТРИЛА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах