ІМПРЕСАРІО-БЮРО, МП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65011, м. Одеса, вул. Катерининська, 27
Телефони
Керівник
Новікова Лариса Миколаївна
Код ЄДРПОУ13919762
Дата реєстрації27.02.1992
Дата оновлення15.11.2011
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМПРЕСАРІО-БЮРО, МП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМПРЕСАРІО-БЮРО, МП, ТОВ» присвоєно код 13919762.

Керівником підприємства «ІМПРЕСАРІО-БЮРО, МП, ТОВ» є Новікова Лариса Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМПРЕСАРІО-БЮРО, МП, ТОВ» — м. Одеса, вул. Катерининська, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМПРЕСАРІО-БЮРО, МП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах