КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА"

Контакти

Юридична адреса
65036, Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., вул. ОВІДІОПОЛЬСЬКА ДОРОГА, б. 3
Телефони
Керівник
Смоквіна Анжела Вікторівна
Код ЄДРПОУ13921718
Дата реєстрації22.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ОДЕСЬКА ОБЛАСНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА"» присвоєно код 13921718.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА"» є Смоквіна Анжела Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА"» — Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., вул. ОВІДІОПОЛЬСЬКА ДОРОГА, б. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ОДЕСЬКА ОБЛАСНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах