ПРОЕКТ, КООПЕРАТИВНЕ БЮРО ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Контакти

Юридична адреса
65007, м. Одеса, вул. М’ясоєдовська, 32
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ціндрік Олег Семенович
Бухгалтер
Циндрик Олег Семенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13923893
Дата реєстрації25.10.2012
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОЕКТ, КООПЕРАТИВНЕ БЮРО ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОЕКТ, КООПЕРАТИВНЕ БЮРО ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» присвоєно код 13923893.

Керівником підприємства «ПРОЕКТ, КООПЕРАТИВНЕ БЮРО ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» є Ціндрік Олег Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОЕКТ, КООПЕРАТИВНЕ БЮРО ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» — м. Одеса, вул. М’ясоєдовська, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОЕКТ, КООПЕРАТИВНЕ БЮРО ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах