НОРМОКОМПЛЕКТ, МАЛЕ КП

Контакти

Юридична адреса
65102, м. Одеса, вул. Миколаївська Дорога, 253
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Воінов Володимир Анатолійович
Бухгалтер
Ананьєва Галина Василівна
Код ЄДРПОУ13926160
Дата реєстрації19.06.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОРМОКОМПЛЕКТ, МАЛЕ КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОРМОКОМПЛЕКТ, МАЛЕ КП» присвоєно код 13926160.

Керівником підприємства «НОРМОКОМПЛЕКТ, МАЛЕ КП» є Воінов Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОРМОКОМПЛЕКТ, МАЛЕ КП» — м. Одеса, вул. Миколаївська Дорога, 253.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОРМОКОМПЛЕКТ, МАЛЕ КП»
Поділіться інформацією в соцмережах