КИВРАК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68733, Одеська обл., Болградський р-н, с. Виноградівка, вул. Центральна, 56
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Жаба Федір Савелійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13926940
Дата реєстрації15.02.1996
Дата оновлення12.11.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИВРАК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИВРАК, ТОВ» присвоєно код 13926940.

Керівником підприємства «КИВРАК, ТОВ» є Жаба Федір Савелійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИВРАК, ТОВ» — Одеська обл., Болградський р-н, с. Виноградівка, вул. Центральна, 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИВРАК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах