МАЛІНОВИ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
68702, Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, вул. Поштова, 14
Керівник
Малінов Вадим Олександрович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13927069
Дата реєстрації29.03.1996
Дата оновлення09.02.2015

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЛІНОВИ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛІНОВИ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 13927069.

Керівником підприємства «МАЛІНОВИ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» є Малінов Вадим Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛІНОВИ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» — Одеська обл., Болградський р-н, м. Болград, вул. Поштова, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛІНОВИ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах