ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВИНАХІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Контакти

Юридична адреса
36039, м. Полтава, вул. Коцюбинського, 1
Телефони
Керівник
Брюханов В’ячеслав Михайлович
Код ЄДРПОУ13929157
Дата реєстрації01.07.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВИНАХІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВИНАХІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» присвоєно код 13929157.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВИНАХІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» є Брюханов В’ячеслав Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВИНАХІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» — м. Полтава, вул. Коцюбинського, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ ВИНАХІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах