К’АБРІС ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 1, к. 25
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Андрюшкін Олександр Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13929482
Дата реєстрації23.01.1992
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «К’АБРІС ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «К’АБРІС ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 13929482.

Керівником підприємства «К’АБРІС ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Андрюшкін Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «К’АБРІС ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 1, к. 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «К’АБРІС ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах