НИВА-1, МАЛЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
36003, Полтавська обл., м. Полтава, Київський р-н., вул. ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ, б. 1/3
Телефони
Керівник
Мельник Василь Володимирович
Код ЄДРПОУ13929832
Дата реєстрації17.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НИВА-1, МАЛЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НИВА-1, МАЛЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13929832.

Керівником підприємства «НИВА-1, МАЛЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Мельник Василь Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НИВА-1, МАЛЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Полтавська обл., м. Полтава, Київський р-н., вул. ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ, б. 1/3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НИВА-1, МАЛЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах