КРИНИЦЯ, ВИДАВНИЦТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
38750, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Горбанівка, вул. Будьонного, 9
Керівник
Нікітіна Катерина Петрівна
Код ЄДРПОУ13930479
Дата реєстрації24.06.1998
Дата оновлення19.02.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРИНИЦЯ, ВИДАВНИЦТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИНИЦЯ, ВИДАВНИЦТВО, ТОВ» присвоєно код 13930479.

Керівником підприємства «КРИНИЦЯ, ВИДАВНИЦТВО, ТОВ» є Нікітіна Катерина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИНИЦЯ, ВИДАВНИЦТВО, ТОВ» — Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Горбанівка, вул. Будьонного, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИНИЦЯ, ВИДАВНИЦТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах