КРАСНОДЕРЕВЩИК, МП

Контакти

Юридична адреса
39300, Полтавська обл., Новосанжарський р-н, смт. Нові Санжари, пров. Базарний, 2
Телефони
Керівник
Шпигун Олександр Максимович
Код ЄДРПОУ13931562
Дата реєстрації23.10.1991
Дата оновлення13.03.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАСНОДЕРЕВЩИК, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОДЕРЕВЩИК, МП» присвоєно код 13931562.

Керівником підприємства «КРАСНОДЕРЕВЩИК, МП» є Шпигун Олександр Максимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОДЕРЕВЩИК, МП» — Полтавська обл., Новосанжарський р-н, смт. Нові Санжари, пров. Базарний, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОДЕРЕВЩИК, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах