ПОІСК-КРЕМІНЬ, МПП

Контакти

Юридична адреса
39605, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 1905 року, 1, к. 88
Телефони
Керівник
Склянський Роман Вадимович
Код ЄДРПОУ13934738
Дата реєстрації30.07.2004
Дата оновлення01.08.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОІСК-КРЕМІНЬ, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОІСК-КРЕМІНЬ, МПП» присвоєно код 13934738.

Керівником підприємства «ПОІСК-КРЕМІНЬ, МПП» є Склянський Роман Вадимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОІСК-КРЕМІНЬ, МПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 1905 року, 1, к. 88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОІСК-КРЕМІНЬ, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах