ВІКТОР, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 50 років СРСР, 41, к. 3
Керівник
Кім Віктор Миколайович
Код ЄДРПОУ13935070
Дата реєстрації31.08.2006
Дата оновлення20.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІКТОР, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКТОР, ФІРМА, МПП» присвоєно код 13935070.

Керівником підприємства «ВІКТОР, ФІРМА, МПП» є Кім Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКТОР, ФІРМА, МПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 50 років СРСР, 41, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКТОР, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах