КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ”ОРХІДЕЯ”

Контакти

Юридична адреса
39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Конституції, 26
Телефони
Керівник
Ліц Тамара Миколаївна
Код ЄДРПОУ13937607
Дата реєстрації11.09.2013
Дата оновлення26.05.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ”ОРХІДЕЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ”ОРХІДЕЯ”» присвоєно код 13937607.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ”ОРХІДЕЯ”» є Ліц Тамара Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ”ОРХІДЕЯ”» — Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Конституції, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПІДПРИЄМСТВО ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ”ОРХІДЕЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах