РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УСПЕНСЬКИЙ МОЛИТОВНИЙ БУДИНОК УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
39500, Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Ілліча, 5
Телефони
Керівник
Штець Іван Васильович
Код ЄДРПОУ13937659
Дата реєстрації20.03.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УСПЕНСЬКИЙ МОЛИТОВНИЙ БУДИНОК УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УСПЕНСЬКИЙ МОЛИТОВНИЙ БУДИНОК УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 13937659.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УСПЕНСЬКИЙ МОЛИТОВНИЙ БУДИНОК УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Штець Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УСПЕНСЬКИЙ МОЛИТОВНИЙ БУДИНОК УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Ілліча, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УСПЕНСЬКИЙ МОЛИТОВНИЙ БУДИНОК УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах