ЛУБНИГАЗСЕРВІС, КОЛЕКТИВНЕ МП

Контакти

Юридична адреса
37551, Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Піски
Бухгалтерія
Керівник
Поліщук Михайло Вікторович
Бухгалтер
Журба Ганна Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13937990
Дата реєстрації29.04.1992
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛУБНИГАЗСЕРВІС, КОЛЕКТИВНЕ МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУБНИГАЗСЕРВІС, КОЛЕКТИВНЕ МП» присвоєно код 13937990.

Керівником підприємства «ЛУБНИГАЗСЕРВІС, КОЛЕКТИВНЕ МП» є Поліщук Михайло Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУБНИГАЗСЕРВІС, КОЛЕКТИВНЕ МП» — Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Піски.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУБНИГАЗСЕРВІС, КОЛЕКТИВНЕ МП»
Поділіться інформацією в соцмережах