ФІРМА РЕАГЕНТ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
36039, м. Полтава, вул. Куйбишева, 28
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пащенко Олексій Андрійович
Бухгалтер
Лугова Віра Михайлівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13939380
Дата реєстрації02.06.1992
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФІРМА РЕАГЕНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА РЕАГЕНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 13939380.

Керівником підприємства «ФІРМА РЕАГЕНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Пащенко Олексій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА РЕАГЕНТ, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Полтава, вул. Куйбишева, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА РЕАГЕНТ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах