РУДКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
37461, Полтавська обл., Гребінківський р-н, с. Рудка, вул. Набережна, 6
Керівник
Даценко Василь Антонович
Код ЄДРПОУ13956266
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РУДКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РУДКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 13956266.

Керівником підприємства «РУДКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Даценко Василь Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РУДКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Полтавська обл., Гребінківський р-н, с. Рудка, вул. Набережна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РУДКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах