БУДШЛЯХМАШ, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ДОСЛІДНЄ ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Маслов Олександр Гаврилович
Бухгалтер
Чудакова Лариса Сергіївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13958549
Дата реєстрації03.03.1993
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДШЛЯХМАШ, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ДОСЛІДНЄ ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДШЛЯХМАШ, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ДОСЛІДНЄ ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13958549.

Керівником підприємства «БУДШЛЯХМАШ, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ДОСЛІДНЄ ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Маслов Олександр Гаврилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДШЛЯХМАШ, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ДОСЛІДНЄ ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДШЛЯХМАШ, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ДОСЛІДНЄ ДОСЛІДНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах