ТРОФІНДУСТРІЯ, МПП

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Леніна, 7, к. 29
Телефони
Керівник
Трофута В. В.
Код ЄДРПОУ13958934
Дата реєстрації22.08.2006
Дата оновлення20.01.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРОФІНДУСТРІЯ, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРОФІНДУСТРІЯ, МПП» присвоєно код 13958934.

Керівником підприємства «ТРОФІНДУСТРІЯ, МПП» є Трофута В. В., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРОФІНДУСТРІЯ, МПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Леніна, 7, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРОФІНДУСТРІЯ, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах