КРЕМДОН, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39613, Полтавська обл., м. Кременчук, пров. Сінний, 8
Керівник
Литвиненко Ігор Станіславович
Бухгалтер
Брусенцова Лариса Федорівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13961913
Дата реєстрації13.05.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРЕМДОН, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕМДОН, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13961913.

Керівником підприємства «КРЕМДОН, ФІРМА, ТОВ» є Литвиненко Ігор Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕМДОН, ФІРМА, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, пров. Сінний, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕМДОН, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах