СЕЙМ-2, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Жовтнева, 1
Телефони
Керівник
Мігаєва Валентина Іллінічна
Код ЄДРПОУ13962746
Дата реєстрації01.09.2006
Дата оновлення20.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЙМ-2, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЙМ-2, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13962746.

Керівником підприємства «СЕЙМ-2, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Мігаєва Валентина Іллінічна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЙМ-2, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Жовтнева, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЙМ-2, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах