ВОЛЛЕНД ЛТД, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 11, к. 94
Телефони
Керівник
Кожевніков Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ13966477
Дата реєстрації22.08.2006
Дата оновлення20.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВОЛЛЕНД ЛТД, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛЛЕНД ЛТД, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13966477.

Керівником підприємства «ВОЛЛЕНД ЛТД, ФІРМА, ТОВ» є Кожевніков Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛЛЕНД ЛТД, ФІРМА, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 11, к. 94.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛЛЕНД ЛТД, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах