М. А. И., ПП

Контакти

Юридична адреса
39622, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 60 років СРСР, 3, к. 12
Телефони
Керівник
Мельников Олександр Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13967100
Дата реєстрації12.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «М. А. И., ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «М. А. И., ПП» присвоєно код 13967100.

Керівником підприємства «М. А. И., ПП» є Мельников Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «М. А. И., ПП» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 60 років СРСР, 3, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «М. А. И., ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах