ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ВОВКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
38423, Полтавська обл., Решетилівський р-н, с. Малий Бакай
Телефони
Керівник
Вовк Володимир Олександрович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13968298
Дата реєстрації15.01.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ВОВКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ВОВКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА» присвоєно код 13968298.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ВОВКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА» є Вовк Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ВОВКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА» — Полтавська обл., Решетилівський р-н, с. Малий Бакай.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ВОВКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах