КОМЕРЦІЙНА ШКОЛА, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
39617, Полтавська обл., м. Кременчук, Автозаводський р-н., вул. КРАСІНА, б. 37/49
Телефони
Керівник
Нестройний Олександр Юрійович
Код ЄДРПОУ13968708
Дата реєстрації06.02.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМЕРЦІЙНА ШКОЛА, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМЕРЦІЙНА ШКОЛА, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13968708.

Керівником підприємства «КОМЕРЦІЙНА ШКОЛА, КООПЕРАТИВ» є Нестройний Олександр Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМЕРЦІЙНА ШКОЛА, КООПЕРАТИВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, Автозаводський р-н., вул. КРАСІНА, б. 37/49.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМЕРЦІЙНА ШКОЛА, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах