ПЕ І К, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
33000, м. Рівне, вул. Гагаріна, 67
Телефони
Керівник
Пєтрухін Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ13969659
Дата реєстрації11.03.1992
Дата оновлення18.12.2003
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕ І К, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕ І К, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13969659.

Керівником підприємства «ПЕ І К, ФІРМА, ТОВ» є Пєтрухін Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕ І К, ФІРМА, ТОВ» — м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕ І К, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах