СОЛЕМА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП

Контакти

Юридична адреса
35313, Рівненська обл., Рівненський р-н, смт. Оржів, вул. Заводська, 1
Телефони
Керівник
Мулява Павло Степанович
Код ЄДРПОУ13970556
Дата реєстрації18.07.1991
Дата оновлення30.01.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОЛЕМА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЛЕМА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» присвоєно код 13970556.

Керівником підприємства «СОЛЕМА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» є Мулява Павло Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЛЕМА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» — Рівненська обл., Рівненський р-н, смт. Оржів, вул. Заводська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЛЕМА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах