ХРИСТИЯНСЬКА МЕДИЧНА АСОЦІАЦІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
33025, м. Рівне, вул. Малорівненська, 59
Керівник
Гусар Галина Йосипівна
Код ЄДРПОУ13970757
Дата реєстрації24.11.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИЯНСЬКА МЕДИЧНА АСОЦІАЦІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИЯНСЬКА МЕДИЧНА АСОЦІАЦІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 13970757.

Керівником підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА МЕДИЧНА АСОЦІАЦІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Гусар Галина Йосипівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА МЕДИЧНА АСОЦІАЦІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Рівне, вул. Малорівненська, 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИЯНСЬКА МЕДИЧНА АСОЦІАЦІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах