КОНТАКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
33023, м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 15, к. 33
Телефони
Керівник
Рудник Ярослав Васильович
Код ЄДРПОУ13970958
Дата реєстрації14.11.1990
Дата оновлення10.04.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНТАКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНТАКТ, ТОВ» присвоєно код 13970958.

Керівником підприємства «КОНТАКТ, ТОВ» є Рудник Ярослав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНТАКТ, ТОВ» — м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 15, к. 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНТАКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах