Ю-ТЕКС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
33000, м. Рівне, вул. Шкільна, 33
Керівник
Глотко Геннадій Григорович
Код ЄДРПОУ13971745
Дата реєстрації13.11.1991
Дата оновлення17.11.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «Ю-ТЕКС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Ю-ТЕКС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 13971745.

Керівником підприємства «Ю-ТЕКС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Глотко Геннадій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Ю-ТЕКС, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Рівне, вул. Шкільна, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Ю-ТЕКС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах