ВОЛКОВ І К, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
33018, м. Рівне, вул. Відінська, 2, к. 40
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Волков Анатолій Олексійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13974778
Дата реєстрації13.11.1991
Дата оновлення23.06.2001
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВОЛКОВ І К, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛКОВ І К, ФІРМА, МПП» присвоєно код 13974778.

Керівником підприємства «ВОЛКОВ І К, ФІРМА, МПП» є Волков Анатолій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛКОВ І К, ФІРМА, МПП» — м. Рівне, вул. Відінська, 2, к. 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛКОВ І К, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах