АГРОПРОМИСЛОВА ФІРМА ЯВІР, ПП

Контакти

Юридична адреса
33001, м. Рівне, вул. Могили, 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мартинчук Андрій Володимирович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13974927
Дата реєстрації20.03.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРОПРОМИСЛОВА ФІРМА ЯВІР, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОПРОМИСЛОВА ФІРМА ЯВІР, ПП» присвоєно код 13974927.

Керівником підприємства «АГРОПРОМИСЛОВА ФІРМА ЯВІР, ПП» є Мартинчук Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОПРОМИСЛОВА ФІРМА ЯВІР, ПП» — м. Рівне, вул. Могили, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОПРОМИСЛОВА ФІРМА ЯВІР, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах