ГРУЗИНСЬКИЙ ЛАВАШ, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, пров. Петлюри, 12
Керівник
Курадовець Зінаїда Микитівна
Код ЄДРПОУ13976412
Дата реєстрації14.03.1990
Дата оновлення30.11.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРУЗИНСЬКИЙ ЛАВАШ, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРУЗИНСЬКИЙ ЛАВАШ, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13976412.

Керівником підприємства «ГРУЗИНСЬКИЙ ЛАВАШ, КООПЕРАТИВ» є Курадовець Зінаїда Микитівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРУЗИНСЬКИЙ ЛАВАШ, КООПЕРАТИВ» — м. Рівне, пров. Петлюри, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРУЗИНСЬКИЙ ЛАВАШ, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах