КОМПАКТ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ-ВИРОБНИЧА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, вул. Паркова, 2, к. 35
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Седляр Алла Йосипівна
Бухгалтер
Кравчук Василь Степанович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13976435
Дата реєстрації24.01.1992
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМПАКТ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ-ВИРОБНИЧА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПАКТ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ-ВИРОБНИЧА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13976435.

Керівником підприємства «КОМПАКТ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ-ВИРОБНИЧА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ФІРМА, ТОВ» є Седляр Алла Йосипівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПАКТ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ-ВИРОБНИЧА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ФІРМА, ТОВ» — м. Рівне, вул. Паркова, 2, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПАКТ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ-ВИРОБНИЧА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах