ГАЛАНТ, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
33024, м. Рівне, вул. Вербова, 38, к. 59
Телефони
Керівник
Дроздов Леонід Кузьмич
Код ЄДРПОУ13977162
Дата реєстрації20.03.1991
Дата оновлення07.07.1999
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАЛАНТ, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛАНТ, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13977162.

Керівником підприємства «ГАЛАНТ, КООПЕРАТИВ» є Дроздов Леонід Кузьмич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛАНТ, КООПЕРАТИВ» — м. Рівне, вул. Вербова, 38, к. 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛАНТ, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах