ЕКО-СЕРВІС, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
33005, м. Рівне, вул. Тувинських Добровольців, 17
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ремезов Олександр Дмитрович
Бухгалтер
Ремізов Олександр Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13977676
Дата реєстрації11.07.1990
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕКО-СЕРВІС, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКО-СЕРВІС, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13977676.

Керівником підприємства «ЕКО-СЕРВІС, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» є Ремезов Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКО-СЕРВІС, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Рівне, вул. Тувинських Добровольців, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКО-СЕРВІС, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах