ПЛАМЯ, МПП

Контакти

Юридична адреса
41226, Сумська обл., Ямпільський р-н, смт. Свеса, вул. Комуністична, 2, к. 31
Телефони
Керівник
Гаврилов Олексій Андрійович
Код ЄДРПОУ14000050
Дата реєстрації21.11.1991
Дата оновлення29.01.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЛАМЯ, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЛАМЯ, МПП» присвоєно код 14000050.

Керівником підприємства «ПЛАМЯ, МПП» є Гаврилов Олексій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЛАМЯ, МПП» — Сумська обл., Ямпільський р-н, смт. Свеса, вул. Комуністична, 2, к. 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЛАМЯ, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах