АГАТ, СУМСЬКА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. 2-а Заводська, 1
Телефони
Керівник
Мільто Дмитро Сергійович
Код ЄДРПОУ14000725
Дата реєстрації21.11.1991
Дата оновлення12.12.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГАТ, СУМСЬКА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГАТ, СУМСЬКА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» присвоєно код 14000725.

Керівником підприємства «АГАТ, СУМСЬКА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» є Мільто Дмитро Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГАТ, СУМСЬКА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» — м. Суми, вул. 2-а Заводська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГАТ, СУМСЬКА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах