БМС-СОЮЗ, МП

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. Фадєєва, 17
Телефони
Керівник
Брацихін В. М.
Код ЄДРПОУ14003700
Дата реєстрації29.04.1992
Дата оновлення07.12.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БМС-СОЮЗ, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БМС-СОЮЗ, МП» присвоєно код 14003700.

Керівником підприємства «БМС-СОЮЗ, МП» є Брацихін В. М., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БМС-СОЮЗ, МП» — м. Суми, вул. Фадєєва, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БМС-СОЮЗ, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах