ГАНІМЕД ЛТД, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 66
Телефони
Керівник
Андрющенко Олексій Віталійович
Код ЄДРПОУ14004384
Дата реєстрації17.02.1992
Дата оновлення12.12.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАНІМЕД ЛТД, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАНІМЕД ЛТД, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 14004384.

Керівником підприємства «ГАНІМЕД ЛТД, ВКФ, ТОВ» є Андрющенко Олексій Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАНІМЕД ЛТД, ВКФ, ТОВ» — м. Суми, вул. Петропавлівська, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАНІМЕД ЛТД, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах