КВІТЕНЬ, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. Кооперативна, 19, к. 16
Телефони
Керівник
Федорова Людмила Павлівна
Код ЄДРПОУ14008092
Дата реєстрації17.02.1992
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КВІТЕНЬ, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КВІТЕНЬ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 14008092.

Керівником підприємства «КВІТЕНЬ, ФІРМА, ПП» є Федорова Людмила Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КВІТЕНЬ, ФІРМА, ПП» — м. Суми, вул. Кооперативна, 19, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КВІТЕНЬ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах