ТЕХМАШ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
40034, м. Суми, вул. Черепіна, 29
Телефони
Керівник
Коломицев Євген Олександрович
Код ЄДРПОУ14008947
Дата реєстрації29.04.1992
Дата оновлення02.03.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХМАШ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХМАШ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 14008947.

Керівником підприємства «ТЕХМАШ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Коломицев Євген Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХМАШ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Суми, вул. Черепіна, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХМАШ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах